LinksVoor

De LinksVoor is de electronische nieuwsbrief van de gemeenteraadsfractie. Deze komt 1 à 2 keer per maand uit. Wilt u deze nieuwsbrief ontvangen, stuur dan een mailtje naar info@groenlinksenschede.nl

Hieronder vindt u de meest recente artikelen die voor de LinksVoor zijn geschreven.

De nieuwjaarsreceptie van onze afdeling Enschede/Haaksbergen zal op donderdag 11 januari 2018 vanaf 20:00 uur gehouden worden in Het Paradijs aan de Nicolaas Beetsstraat 48 in Enschede. Naast de gebruikelijke nieuwsjaartoespraak van onze voorzitter gebruiken we deze gelegenheid tevens als officiële start voor onze campagne voor de gemeenteraadsverkiezingen 2018. We zullen daar nader ingaan op de plannen en acties die we voor deze campagne hebben bedacht.

Tevens is dit een mooi moment om kennis te maken met onze kandidaten voor de gemeenteraadsverkiezing. Het wordt een spannend jaar voor onze afdeling; zullen we erin slagen het progressieve GroenLinks geluid ook te vertalen in meer dan de huidige drie zetels? En kunnen we onze goede plannen ook uitvoeren als deelnemer aan de coalitie in Enschede? We weten het natuurlijk nog niet maar een goed bezochte nieuwjaarsreceptie is een mooie start!

Tot 11 januari!

Henk Zomer, namens het bestuur GroenLinks Enschede/Haaksbergen

Agenda

Werkgroep Zorg & Welzijn
di 23 jan, 19.30 - Stadhuis

Fractieoverleg
wo 24 jan, 19.30 - Stadhuis

Werkgroep Fysiek
di 25 jan, 20.00 - Stadhuis

Huis-aan-Huisactie
za 27 jan, 13.00 tot 15.00 - Enschede
aanmelden bij: Brechje Maréchal

(Extra) Provinciale ledenvergadering
GroenLinks Overijssel

wo 31 jan, 19.45 - Het Centrum, Nijverdal

Een vrij land - Femke Halsema
do 15 feb, 20.30 - De Kleine Willem
Kaarten koop je hier

37e Congres GroenLinks
zo 25 feb, gehele dag
Topsportcentrum Rotterdam

 

 

 

 

 

Volg ons!

   

Archief

Op onze vernieuwde website zijn alle artikelen, moties, nieuwsberichten e.d. vanaf januari 2013 geplaatst.
Artikelen, moties en andere inhoud uit 2012 en eerder zijn te vinden op de gearchiveerde versie van onze oude website.